Modtag loginoplysninger - eksisterende kunde
Er du kunde hos os, men ikke oprettet som webshopkunde, udfyld da venligst de nedenstående felter, og vi sender loginoplysninger til den e-mail vi har registreret på jer.
Vi har et stort udvalg af 1/4-omdrejnings låse til brug i forskellige applikationer, maskiner m.m. Vi har en kvart omdrejningslås til enhver applikation.
¼ omdrejningslåse kan bruges som låse v. en låge eller de kan bruges som et alternativ til en skrue/bolte samling. Fordelen ved kvart omdrejningslåse er at de er hurtige at afmontere – drej en ¼ omgang og de er åbne. De findes i flere forskellige størrelser, materialer og udførelser.
Brug for rådgivning?
Megatrade står klar til at vejlede i valget af 1/4-omdrejnings låse, så du får den bedste løsning. Kontakt os på telefon 44 91 67 00
Megatrade 1/4 omdrejningslåse
Katalog over 1/4 omdrejningslåse og kompression tungelåse
Download katalog