Reservedele til værktøj :

Reservedele til værktøj
Varenr. Varenr. Komponent Lager
710144 710144 Møtrik, StZn til hoved på KJ17 værktøj Nej
710145 710145 Hoved M3 t/KJ17 værktøj Ja
710148 710148 Hoved M6 t/KJ17 Nej
710155 710155 Hoved f/trækbolt M3 f/KJ28 Nej
710156 710156 Hoved f/trækbolt, M6 f/KJ28 Nej
710158 710158 Hoved f/trækbolt M10 f/KJ28 Ja
710165 710165 Spindel, St M8 Ja
710166 710166 Spindel M10, t/KJ28 Nej
710646 710646 Kugle t/gliderør f/KJ28 Ja
710647 710647 Kugleleje, 618/9 t/KJ28 Nej
710649 710649 Låsestift, 3x10 mm t/KJ28 Nej
710704 710704 Skrueformet rør, t/KJ28 Nej
710839 710839 Olieskrue t/KJ60 Nej
710886 710886 Spindel M3 t/KJ40/50 Nej
710887 710887 Spindel M4, t/KJ40/50 Ja
710888 710888 Spindel M5, t/KJ40/50 Nej
710889 710889 Spindel M6, t/KJ40/50 Ja
710890 710890 Spindel M8, t/KJ40/50 Ja
710892 710892 Spindel M12, t/KJ40/50 Ja
710893 710893 Hoved t/M3 spindel KJ40/50 Ja
710894 710894 Hoved t/M4 spindel KJ40/50 Ja
710896 710896 Hoved M6, t/KJ50 Nej
710897 710897 Hoved M8, t/KJ50 Ja
710906 710906 Tætningsskive v/olieskrue KJ60 Ja
711135 711135 Motordæksel, t/KJ40 Nej
711270 711270 Clamps Opener Nej
711271 711271 Hoved, St f/næsemøtrik Nej
711624 711624 Trækbolt M4 t/KJ15 Ja
711625 711625 Trækbolt M5 t/KJ15 Ja
711626 711626 Trækbolt M6 t/KJ15 Ja
711627 711627 Trækbolt M8 t/KJ15 Ja
711628 711628 Trækbolt M10 t/KJ15 Ja
711722 711722 Balsele B-094063/B/NEI t/KJ60 Ja
711750 711750 Fjeder Nej
711751 711751 Kæbe åbner Ja
711778 711778 Kæber, St, sæt med 2 stk Ja
711796 711796 Aksel t/KJ60 værktøj Ja
711803 711803 Møtrik t/forstykke på KJ60 Ja
711805 711805 Hoved, StZn t/M3 trækbolt KJ60 Nej
711806 711806 Hoved, StZn t/M4 trækbolt KJ60 Nej
711810 711810 Trækbolt M3 t/KJ60 Ja
711811 711811 Trækbolt M4 t/KJ60 Ja
711812 711812 Trækbolt M5 t/KJ60 Nej
711813 711813 Trækbolt M6 t/KJ60 Ja
711814 711814 Trækbolt M8 t/KJ60 Ja
711818 711818 Seegerring SW 11x1 t/KJ60 Ja
711827 711827 Tætning TS 12-19-5,7/L Ja
711917 711917 Parbak 8.119 t/KJ60 Ja
712877 712877 Trækbolt M5 t/KJ28 Ja
712878 712878 Hoved M4, t/KJ28 Ja
712879 712879 Trækbolt M6 t/KJ28 Ja
712880 712880 Hoved M6, t/KJ28 Ja
712881 712881 Trækbolt M8 t/KJ28 Ja
712882 712882 Hoved M8, t/KJ28 Ja
712890 712890 Trækbolt M5 t/KJ40 Ja
712891 712891 Hoved M5, t/KJ40 Ja
712892 712892 Trækbolt M6 t/KJ40 Ja
712893 712893 Hoved M6, t/KJ40 Ja
712894 712894 Trækbolt M8 t/KJ40 Ja
712895 712895 Hoved M8, t/KJ40 Ja
713080 713080 Bolt, StZn STCE M3x30mm UNI 5923 t/KJ21 Ja
713081 713081 Bolt, StZn STCE M4x35mm UNI 5923 t/KJ21 Ja
713083 713083 Bolt, StZn STCE M6x40mm UNI 5923 t/KJ21 Ja
713271 713271 O-ring, NBR 2-014 t/luftkobling på KJ45 Ja
713287 713287 Hoved, St M4 t/KJ45/S Nej
713288 713288 Hoved, St M5 t/KJ45/S Ja
713289 713289 Hoved, St M6 t/KJ45/S Nej
713290 713290 Hoved, St M8 t/KJ45/S Nej
713291 713291 Hoved, St M10 t/KJ45/S Nej
71345274 71345274 Spacer, St f/ M4 bolt KJ45/S Ja
71345275 71345275 Spacer, St f/M5 bolt KJ45/S Nej
71345276 71345276 Spacer, St f/ M6 bolt KJ45/S Ja
71345277 71345277 Spacer, St f/ M8 bolt KJ45/S Nej
71C00305 71C00305 Møtrik t/luftkobling, GDZN/Ni ¼” Nej
71C00355 71C00355 O-ring, 1,78x8,73mm t/KJ45/S luftstykke Ja
71C00356 71C00356 O-ring, 1,78x7,66mm t/KJ45/S luftstykke Ja
720161 720161 Spindel M3, t/KJ28 Ja
720162 720162 Spindel M4, t/KJ28 Nej
720163 720163 Spindel M5, t/KJ28 Ja
720164 720164 Spindel M6, t/KJ28 Ja
721516 721516 Spindel M3, t/KJ17 Ja
721517 721517 Spindel M4, t/KJ17 Ja
721518 721518 Spindel, St M5 t/KJ17 Ja
721519 721519 Spindel M6 t/KJ17 Ja
723063 723063 Trækbolt, StZn M4 t/KJ21 værktøj Ja
723066 723066 Trækbolt, StZn M8 t/KJ21 værktøj Ja
72A00009 72A00009 Kappe, Plast t/motor på KJ45/S Nej
72A00028 72A00028 Luftstykke, StZn ¼” t/KJ45/S Ja
72A00101 72A00101 Adapter, St f/trækbolt M4 Ja
72A00102 72A00102 Adapter, St f/trækbolt M5 Nej
72A00103 72A00103 Adapter, St f/trækbolt M6 Nej
72A00104 72A00104 Adapter, St f/trækbolt M8-M12 Ja
72A00105 72A00105 Adapter, St f/trækbolt M10 Ja
740241 740241 Kit M7, f/KJ28 Nej
740639 740639 Kit B t/KJ28, kobling & møtrik Nej
740861 740861 Trykknap kit t/KJ40 Nej
740879 740879 Kit t/KJ40 m/trækbolt & fjeder Ja
741401 741401 Kit F, O-ring 010 D & bøsning Ja
741792 741792 Kit t/KJ60 Ja
742040 742040 Kit C, 4 plader og 2 bolte Nej
742041 742041 Kit B, 4 plader og 1 bolt Nej
742042 742042 Kit D, 2 plader og 3 spacere Nej

Cases

Vi bestræber os på, at hverdagen fyldes med gode historier og succesoplevelser. Se et par af vores udvalgte cases.

Læs mere

Downloads

Se og hent vores produktkataloger.

Læs mere

Webshop

Besøg vores webshop og se et udpluk af vores sortiment.

Læs mere

Har du spørgsmål eller kan vi hjælpe dig med dit næste projekt? Kontakt os
Samlet køb. Indtast det ønskede antal ud fra de ønskede varer.
Varerne er nu lagt i kurven
Ok

This website uses cookies to track your behavior and to improve your experience on the site

You can always delete saved cookies by visiting the advanced settings of your browser

Do not accept cookies Only accept functional cookies Accept all cookies